
Dr. Hauschka · Frumusețe și Îngrijire
Dr. Hauschka Fluid de zi hidratant și activant pentru față 50ml
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Dr. Hauschka Fluid de zi hidratant și activant pentru față 50ml
Descriere Fluid Activator de Zi DR. HAUSCHKA: Datorită texturii sale ușoare, cu absorbție rapidă, protejează pielea pe tot parcursul zilei, lăsând-o radiantă și proaspătă. Compoziția sa, pe bază de sunătoare și morcov, stimulează procesele hidrolipidice naturale ale pielii, în timp ce uleiul de sâmburi de caisă menține nivelurile adecvate de hidratare și protejează împotriva agenților externi nocivi. Acest produs poate fi folosit ca înlocuitor pentru crema hidratantă de față obișnuită
Detalii
- Brand
- Dr. Hauschka
- Categorie
- Frumusețe și Îngrijire
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Dr. Hauschka
Fond de ten Dr. Hauschka 001 caju 30 ml
189,32 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
DR HAUSCHKA MAL FOUND 04 30ML
189,32 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka Fond de ten natural 01 Bej deschis 30ml
189,32 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka Natural Foundation 05 Hazelnut Piele închisă 30ml
189,32 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
DR HAUSCHKA MAL FOUND 06 30ML
189,32 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Fluid de zi calmant Dr. Hauschka pentru piele sensibilă 50ml
189,32 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka pudră compactă culoare 00 translucidă
189,32 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka Natural Foundation 03 Sand Medium Cover 30ml
189,32 RON
liki24.ro
