
Kevin Murphy · Frumusețe și Îngrijire
Sampon Kevin Murphy Maxi Wash detox pentru par vopsit 250ml
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Sampon Kevin Murphy Maxi Wash detox pentru par vopsit 250ml
Sampon detox Kevin Murphy Maxi.Wash cu efect purificator pentru toate tipurile de par Ofera parului o detoxifiere atat de necesara. Un sampon detoxifiant, extrem de delicat, care descompune acizii grasi pentru un scalp curat. Samponul detoxifiant indeparteaza delicat, dar eficient, acumularea de produse si minerale nedorite din par, fara a elimina din uleiurile sale naturale. Un amestec linistitor de uleiuri esentiale de arbore de ceai, cimbru, rozmarin purifica si restabileste echilibrul pentru par curat, purificat si improspatat. Contine ingrediente antipoluante care elimina acumularea de produse nedorite si produse chimice. Pregateste parul inainte de utilizarea oricarui produs din gama Kevin Murphy. Netezeste cuticula, fara sa o sigileze, lasand liber accesul pentru ingredientii nutritivi ce se regasesc in restul produselor, ce repara structura firului de par. Este samponul ideal pentru "pre-spalare" sau pre-colorare, care pregateste parul pentru a primi beneficiile MAXI din orice regim. Beneficii: Indeparteaza usor dar eficient acumularea de produse si minerale nedorite Detoxifica si stimuleaza scalpul Pregateste parul pentru a primi nutrientii esentiali Un sampon ideal pentru tratament inainte de serviciul de colorare Nu contine sulfati, parabeni, nu este testat pe animale. Ingrediente: Extractul de scoarta/frunze/cremura de Hamamelis Virginiana (Hamamelis) este un antiseptic natural cunoscut care ajuta la detoxifierea parului si a scalpului. De asemenea, comprima cuticula, adauga stralucire si restabileste echilibrul, astfel incat parul sa arate si sa se simta relaxat si catifelat. Uleiul de Melaleuca Alternifolia (Arbore de ceai) este unul dintre cele mai utilizate uleiuri esentiale din Australia. Bogat in antioxidanti Thymus Vulgaris (Cimbru) extract organic ce ajuta la imbunatatirea retentiei culorii. Folosit de mult in medicina alternativa, Thymus Vugaris este cunoscut pentru beneficii antioxidante extrem de benefice. Extractul organic de frunze de Rosmarinus Officinalis (Rozmarin) ajuta la protejarea parului si la mentinerea culorii parului prin proprietatile sale antioxidante abundente. Extractul organic de Citrus Grandis (grapefruit) continut ridicat de vitamine C si E.
Detalii
- Brand
- Kevin Murphy
- Categorie
- Frumusețe și Îngrijire
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Kevin Murphy
Sampon pentru par gros Kevin Murphy Smooth Again Wash efect de netezire 250ml
107,10 RON
liki24.ro

Kevin Murphy
Sampon par deteriorat Kevin Murphy Young.Again Wash efect de intinerire 250 ml
107,10 RON
liki24.ro

Kevin Murphy
Sampon pentru par si scalp Kevin Murphy Stimulate-Me.Wash efect stimulant si revigorant 250 ml
107,10 RON
liki24.ro

Kevin Murphy
Fixativ de par Kevin Murphy Session.Spray cu fixare puternica 100 ml
100,98 RON
liki24.ro

Kevin Murphy
Fixativ Kevin Murphy Session Spray Flex fixare medie si flexibila 100 ml
100,98 RON
liki24.ro

Kevin Murphy
Spray textura Kevin Murphy Bedroom Hair 100ml
100,98 RON
liki24.ro

Kevin Murphy
Sampon pentru par ondulat Kevin Murphy Killer Curls Wash 250ml
117,81 RON
liki24.ro

Kevin Murphy
Sampon Kevin Murphy Blow Dry Wash nutritiv si reparator 250ml
117,81 RON
liki24.ro
