
Dr. Hauschka · Frumusețe și Îngrijire
DR HAUSCHKA CREMĂ REGENERANTĂ PENTRU MÂINI 50 ML
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere DR HAUSCHKA CREMĂ REGENERANTĂ PENTRU MÂINI 50 ML
Crema regeneratoare de mâini Dr. Hauschka, un produs cosmetic organic și natural la preț redus, este disponibil la farmacia online. Această cremă protejează, regenerează și catifelează pielea matură și exigentă. Dr. Hauschka Hands este un brand care creează produse cosmetice naturale și organice pentru a satisface toate nevoile zilnice (îngrijire facială, îngrijire corporală, machiaj, îngrijire preventivă). Fără ingrediente chimice (silicon, PEG, conservanți, coloranți, parfumuri sintetice) și necertificat pe animale, aceste produse respectă atât pielea, cât și natura. Crema regeneratoare de mâini este special formulată pentru a întări și regenera pielea. Această cremă este compusă din uleiuri vegetale și extracte de plante medicinale cu proprietăți hrănitoare, hidratante și regenerante. Mâinile vor fi protejate de agresiunile zilnice, reparate, întărite, hrănite și hidratate pentru a-și recăpăta rezistența și moliciunea. Această cremă bogată, ușor absorbită, este foarte bine tolerată de piele și lipsită de ingrediente sintetice (coloranți, conservanți și parfumuri), fiind potrivită chiar și pentru pielea sensibilă. Instantaneu și de lungă durată, pielea își recapătă confortul și moliciunea; mâinile sunt delicat parfumate cu note calde și rămân netede și satinate. Citește mai mult ↓
Detalii
- Brand
- Dr. Hauschka
- Categorie
- Frumusețe și Îngrijire
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka Ulei echilibrant pentru față 18 ml
154,94 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka Cremă de zi cu trandafir 30 ml
154,66 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Ruj natural Dr. Hauschka 11 Amaryllis Culoare intensă
153,68 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka ruj malva 02 mandevilla 4,1 g
153,68 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Ruj Dr. Hauschka 22 millionbells hidratant și natural
153,68 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Ruj natural Dr. Hauschka Mallow 13 Bromelia 4,1g
153,68 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Ruj Dr. Hauschka 26 hibiscus
153,68 RON
liki24.ro

Dr. Hauschka
Dr. Hauschka ruj malva 10 dahlia 4.1 g
153,68 RON
liki24.ro
