
Micul Fermier · Moara Cereale si Uruiala
Sita Moara Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 1mm
EAN: 6426910014557
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Sita Moara Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 1mm
Dimensiuni produs:Lungime - 34 cm Latime - 20 cmCompatibilitate cu: Moara Electrica Universala cu 36 Ciocanele si Tocator de Resturi Vegetale - GF-0892
Detalii
- Brand
- Micul Fermier
- Categorie
- Moara Cereale si Uruiala
- EAN / GTIN
- 6426910014557
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare
Micul Fermier
Sita Moara Cereale Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 2 mm
49 RON
micul-meserias.ro

Micul Fermier
Sita Moara Cereale Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 1.5 mm
49 RON
micul-meserias.ro

Micul Fermier
Sita Moara Cereale Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 5 mm
49 RON
micul-meserias.ro

Micul Fermier
Sita 4 mm Moara Cereale si Stiuleti Micul Fermier GF-0890
54 RON
micul-meserias.ro

Micul Fermier
Sita Moara Cereale Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 6 mm
54 RON
micul-meserias.ro

Micul Fermier
Sita Moara Cereale Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 4 mm
54 RON
micul-meserias.ro
--ws-70d6-1300x1300_0.jpg,%20https://micul-meserias.ro/image/cache/catalog/GF-2367-(2)--ws-87a9-1300x1300_0.jpg)
Micul Fermier
Sita nr 4 pentru mori GF-2148, GF-2149
59 RON
micul-meserias.ro
--ws-87ac-1300x1300_0.jpg,%20https://micul-meserias.ro/image/cache/catalog/GF-2366-(2)--ws-e5f9-1300x1300_0.jpg)
Micul Fermier
Sita nr 3 pentru Moara de cereale GF-2148 si Moara de faina uscat/umed GF-2149
38 RON
micul-meserias.ro
