
Villeroy&Boch · Lavoare
Lavoar Villeroy&Boch Avento 80x47xH60 cm
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Lavoar Villeroy&Boch Avento 80x47xH60 cm
Lavoar Villeroy&Boch Avento 80x47xH60 cm Lavoarul suspendat din gama Villeroy&Boch, colectia Avento, este realizat din portelan sanitar de culoare alb lucios, avand urmatoarele dimeniuni : 800 x 470 x H600 mm. Lavoarul prezinta orificiu pentru preaplin si baterie. Atractivitatea speciala a lavoarului provine din aspectul elegant si din contururile moi ale bazinului interior. Materiale noi, cum ar fi sticla acrilica, intr-o gama de patru culori si cu un finisaje de calitate superioara, cu un design surprinzator de fresh si uimitor de practic, colectia Avento prezinta tot ceea ce necesita o baie moderna! Pe langa aspectul perfect, noua colectie de baie Villeroy & Boch prezinta cateva caracteristici foarte practice - de la programul de mobilier la moda, cu fatadele sale din sticla acrilica in patru culori, care ofera mult spatiu de depozitare, la ceramica moderna, cu forme usor de curatat si fara margini.
Detalii
- Brand
- Villeroy&Boch
- Categorie
- Lavoare
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Villeroy&Boch
Lavoar pe blat Villeroy&Boch Memento 60x42xH14 cm
2.900 RON
bagno.ro

Villeroy&Boch
Lavoar pe blat Villeroy&Boch Artis 41x41xH13,5 cm Titanceram
1.699 RON
bagno.ro

Villeroy&Boch
Lavoar pe blat Villeroy & Boch Artis rotund Ø 43 cm
1.656 RON
bagno.ro

Villeroy&Boch
Lavoar pe blat Villeroy&Boch Loop & Friends rotund Ø 43 cm
1.241 RON
bagno.ro

Villeroy&Boch
Lavoar pe blat Villeroy&Boch Loop&Friends Ø 43 cm
2.179 RON
bagno.ro

Villeroy&Boch
Lavoar pe blat Villeroy&Boch Loop & Friends oval 63x43 cm
2.271 RON
bagno.ro

Villeroy&Boch
Lavoar suspendat Villeroy & Boch Skyla 80 cm, TitanCeram, alb alpin
1.780 RON
bagno.ro

Villeroy&Boch
Lavoar pe blat Villeroy & Boch Artis dreptunghiular 58x38xH13 cm
2.071 RON
bagno.ro
