
Cast Marble · Lavoare
Lavoar freestanding Cast Marble Elaine 56,5 cm, alb
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Lavoar freestanding Cast Marble Elaine 56,5 cm, alb
Lavoar freestanding Cast Marble Elaine 56,5 cm, alb Lavoarul face parte din gama Cast Marble, colectia Elaine si este fabricat din compozit de culoare alba. Nu prezinta orificiu pentru preaplin. Montajul se realizeazape pardoseala.Designul elegant al lavoaruluiElaineeste evidentiatde suprafata din marmura compozit, cu grosimea de 14 mm, rezistenta si usor de intretinut. Suprafata lavoaruluieste densa, fina si lucioasa, ce confera produsului un aspect elegant.LavoarulElaineeste rezistent, nu se pateaza, nu-si schimba culoarea si impiedica acumularea impuritatilor
Detalii
- Brand
- Cast Marble
- Categorie
- Lavoare
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Cast Marble
Lavoar Cast Marble Paglia Freestanding 52 x 45 x H85 cm
2.998 RON
bagno.ro

Cast Marble
Lavoar Cast Marble Tanaro Freestanding 50x40xH85 cm
1.799 RON
bagno.ro

Cast Marble
Lavoar Cast Marble Oslo 91x46 cm fara preaplin, culoare alb-mat
1.235 RON
bagno.ro

Cast Marble
Lavoar oval Cast Marble Atena 56,4x32,3xH17,3 cm fara preaplin
983 RON
bagno.ro

Cast Marble
Lavoar oval pe blat Cast Marble Praga 60x36xH16 cm fara preaplin
925 RON
bagno.ro

Cast Marble
Lavoar dreptunghiular Cast Marble Alessia 50x35xH15.1 cm
727 RON
bagno.ro

Cast Marble
Lavoar rotund Cast Marble Alessia Round Ø 40 cm x H15,1 cm
681 RON
bagno.ro

Cast Marble
Lavoar Cast Marble Dresda 60x40x15,9 cm alb
937 RON
bagno.ro
