
Gerovital Sun · Game
Baton Protecție Solară Transparent Spf50+, Gerovital Sun, 12 Ml
Cel mai mic preț din 4 magazine
41,96 RON
până la 56,40 RON · economisești 14,44 RON
Vezi oferta la farmaciilenapofarm.roCompară ofertele (4)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Baton Protecție Solară Transparent Spf50+, Gerovital Sun, 12 Ml
Gerovital Sun Baton Protecție Solară Transparent SPF50+, oferă protecție eficientă și sigură împotriva razelor solare, fiind ideal pentru zonele sensibile precum fața, nasul, pomeții sau cicatricile. Formula sa cu Vitamina E menține pielea hidratată și confortabilă, fără a lăsa urme albe. Formatul compact și practic permite reaplicări rapide ori de câte ori este nevoie, chiar și în timpul activităților sportive sau la plajă. Beneficii principale: √...
Detalii
- Brand
- Gerovital Sun
- Categorie
- Game
- Magazine
- 4
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Gerovital Sun
Spumă Protecție Solară Spf50 - Protecție Foarte Ridicată și Aplicare Rapidă, Gerovital Sun, 150 Ml
46,70 RON
farmec.ro

Gerovital Sun
Cremă Pentru Prevenirea Petelor Pigmentare Spf50+ Sensitive Protecție Ridicată Pentru Piele Sensibilă, Gerovital Sun, 50 Ml
44,60 RON
farmec.ro

Gerovital Sun
Cremă Fluidă Ultra Lejeră Anti-mbătrnire Spf50 -protecție Ridicată Uva/ Uvb, Gerovital Sun, 50 Ml
44,60 RON
farmec.ro

Gerovital Sun
Spumă Protecție Solară Spf30 - Aplicare Rapidă și Protecție Ridicată, Gerovital Sun, 150 Ml
40,60 RON
farmec.ro

Gerovital Sun
Emulsie Hidratantă Plajă Spf30 Hidratare și Protecție Solară Ridicată, Gerovital Sun, 200 Ml
56,30 RON
farmec.ro

Gerovital Sun
Cremă Nuanțatoare Pentru Față Spf50 - Protecție Ridicată și Ten Uniform, Gerovital Sun, 50 Ml
36,60 RON
farmec.ro

Gerovital Sun
Crema Alpin Spf50 - Protecție Ridicată Soare, Vnt, Frig, Gerovital Sun, 50 Ml
36,60 RON
farmec.ro

Gerovital Sun
Loțiune Calmare Arsuri Solare Revigorează și Răcorește, Gerovital Sun, 200 Ml
32,30 RON
farmec.ro
