
Mauro Ferretti · Decoratiuni
Tablou decorativ Dori -A, Mauro Ferretti, 62x92 cm, lemn de pin/canvas pictat si lacuit, multicolor
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Tablou decorativ Dori -A, Mauro Ferretti, 62x92 cm, lemn de pin/canvas pictat si lacuit, multicolor
Tabloul pictat pe panza lacuita cu rama Dori intruchipeaza farmecul si misterul. Figura feminina, invaluita intr-o rochie neagra eleganta si o palarie sofisticata, transmite o aura de eleganta si seductie. Perfecta pentru medii rafinate, ofera un strop de glamour si profunzime.Compozitie material: lemn de pin, canvas si plastic.Finisaj lacuit.
Detalii
- Brand
- Mauro Ferretti
- Categorie
- Decoratiuni
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Mauro Ferretti
Tablou decorativ Marty Profile -H, Mauro Ferretti, 62x92 cm, lemn de pin/canvas pictat si lacuit, multicolor
484 RON
mezoni.ro

Mauro Ferretti
Tablou decorativ Dori -B, Mauro Ferretti, 62x92 cm, lemn de pin/canvas pictat si lacuit, multicolor
484 RON
mezoni.ro

Mauro Ferretti
Tablou decorativ, Mauro Ferretti, Cocktail -A, 62x92 cm, lemn de pin/canvas, multicolor
484 RON
mezoni.ro

Mauro Ferretti
Tablou decorativ, Mauro Ferretti, Illumy -A, 62x92 cm, lemn de pin/canvas, multicolor
484 RON
mezoni.ro

Mauro Ferretti
Tablou decorativ, Mauro Ferretti, Persian -B, 62x92 cm, lemn de pin/canvas, multicolor
484 RON
mezoni.ro

Mauro Ferretti
Tablou decorativ, Mauro Ferretti, Persian -A, 62x92 cm, lemn de pin/canvas, multicolor
484 RON
mezoni.ro

Mauro Ferretti
Tablou decorativ, Mauro Ferretti, Cocktail -B, 62x92 cm, lemn de pin/canvas, multicolor
484 RON
mezoni.ro

Mauro Ferretti
Tablou decorativ, Mauro Ferretti, Illumy -B, 62x92 cm, lemn de pin/canvas, multicolor
484 RON
mezoni.ro
