
Kalune Design · Mobilier si saltele
Biblioteca Suadiye, Kalune Design, 50x35x180 cm, natural/negru
Cel mai mic preț din 2 magazine
426 RON
până la 469,08 RON · economisești 43,08 RON
Vezi oferta la mezoni.roCompară ofertele (2)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Biblioteca Suadiye, Kalune Design, 50x35x180 cm, natural/negru
Material: 100% PAL melaminatGrosime: 18 mmCadru metalicInaltimea picioarelor: 12 cmInaltimea raftului: 32 cmNumeroase rafturiProdusul necesita asamblare
Detalii
- Brand
- Kalune Design
- Categorie
- Mobilier si saltele
- Magazine
- 2
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Kalune Design
Set masute de cafea, Hanah Home, Defne, Travertin / Negru
417 RON
mezoni.ro

Kalune Design
Comoda Liza, Kalune Design, 50x35x68 cm, alb/natural
435 RON
mezoni.ro

Kalune Design
Corp biblioteca, Hanah Home, Suadiye, 50x180x30 cm, Antracit / Negru
410 RON
mezoni.ro

Kalune Design
Corp biblioteca, Hanah Home, Suadiye, 50x180x30 cm, Alb/Negru
410 RON
mezoni.ro

Kalune Design
Dulap de baie cu sertar glisant Calencia, Kalune Design, 19x60x55 cm, natural
410 RON
mezoni.ro

Kalune Design
Dulap multifunctional pentru baie Calencia, Kalune Design, 19x60x55 cm, alb
397 RON
mezoni.ro

Kalune Design
Set masute de cafea, Hanah Home, Defne, Antracit / Negru
456 RON
mezoni.ro

Kalune Design
Set masute de cafea, Hanah Home, Defne, Negru
456 RON
mezoni.ro
