Sursa alimentare cu 8 canale, 12V DC, 5A, 60W - HIKVISION DS-2FA1205-C8
Vândut de rovision.ro
Detalii:
DS-2FA1205-C8 - Sursa de alimentare in comutatieSursa de alimentare in comutatie ofera fiabilitate, protectie si performanta pentru echipamentele tale de supraveghere! Aceasta sursa de alimentare ofera o putere totala de 60W, asigurand 12VDC / 1A pe canal (cu un curent total de pana la 5A), ideala pentru camere de supraveghere si alte echipamente de securitate.  Caracteristici cheie: Protectie avansata la supracurent, scurtcircuit si supratensiune Performanta excelenta EMC, asigurand functionare stabila si fara interferente. Design compact, perfect pentru spatii reduse si instalare rapida. Compatibila cu camerele de supraveghere si alte dispozitive 12VDC. Interval larg de tensiune de intrare: 150 285 VAC, pentru functionare fiabila chiar si in conditii de retea instabila. Exemple de camere compatibile Sursa de alimentare este potrivita pentru multe modele din seriile Hikvision, inclusiv: Camere de retea (IP): Multe camere IP din seriile Value si Pro functioneaza la 12 VDC. Camere Turbo HD (analogice): Majoritatea camerelor analogice din seriile Turbo HD utilizeaza alimentare la 12 VDC. In general, sursa de alimentare este conceputa pentru a fi folosita cu camere care nu suporta Power over Ethernet (PoE) sau pentru a oferi o sursa de alimentare centralizata pentru mai multe camere in acelasi timp. Specificatii tehnice: Producator HIKVISION Alimentare 150 pana la 285 V c.a., 47 Hz pana la 63 Hz Iesire alimentare 12 VDC / 1 A per canal, 60 W Compensare lungime cablu Normal: 12 VDC Lung: 13, 5 VDC Ex-Lung: 15 VDC Ripple si zgomot 0, 15 Vp-p (150 mV) Conector intrare AC C8 Conector iesire DC Mufa DC - terminal de retea Indicator LED Verde Temperatura de operare 0C pana la 40C Dimensiuni 144 mm × 109, 5 mm × 33 mm Material carcasa Plastic ABS Culoare Alb