
Philips Avent · Mama și Copilul
Cana cu pai pentru Baieti, 300 ml, SCF798/01, Philips Avent
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Cana cu pai pentru Baieti, 300 ml, SCF798/01, Philips Avent
Cana cu pai pentru Baieti, 300 ml, SCF798/01, Philips Avent Descriere: Cana cu pai este concepută pentru utilizarea cu lapte și apă. A nu se utiliza cana cu nici un alt lichid, ca de exemplu sucuri de fructe, băuturi aromate dulci, cu pulpă sau băuturi acidulate, supă cremă sau supă. A nu se utiliza în cuptorul cu microunde. Pentru a evita opărirea lăsați lichidele fierbinți să se răcească înainte de a umple cana. Cănile pot fi sterilizate utilizând toate metodele de sterilizare. Înlocuiți paiele după 3 luni de utilizare. Prezentare: 300 ml
Detalii
- Brand
- Philips Avent
- Categorie
- Mama și Copilul
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Philips Avent
Cana cu pai fetite, SCF798/02, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana cu pai pentru fetite, +9 luni, 200 ml, SCF796/02, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana cu pai pentru baieti, +9 luni, 200 ml, SCF796/01, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana de tranzitie, 6 luni+, + 6 luni, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Philips Avent Natural Response Sticle 260ml, 1m+ albastru
81,06 RON
liki24.ro

Philips Avent
Avent Natural Response Anti-Colic Valve pentru biberoane de 1 lună și peste 260 ml
81,37 RON
liki24.ro

Philips Avent
Pungi de depozitare a laptelui matern PHILIPS Avent x25 180ml
79,90 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana cu tetina de formare, Roz, 300 ml, SCF804/04, Philips Avent
79,56 RON
liki24.ro
