
Philips Avent · Mama și Copilul
Avent Natural Response Anti-Colic Valve pentru biberoane de 1 lună și peste 260 ml
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Avent Natural Response Anti-Colic Valve pentru biberoane de 1 lună și peste 260 ml
Venire Răspuns natural Aerisiți fără aer Biberon anti-colaps Tetina Flow 2 de la 1 luna incolo 260 ml Pentru hrăniri calme și confortabile. Tetina Natural Response găzduiește tiparele unice de sugere, înghițire și respirație ale nou-născutului, în timp ce supapa AirFree este proiectată pentru a împiedica intrarea aerului în stomac, reducând riscul de colici, gaze și reflux.
Detalii
- Brand
- Philips Avent
- Categorie
- Mama și Copilul
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Philips Avent
Philips Avent Natural Response Sticle 260ml, 1m+ albastru
81,06 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana de tranzitie, 6 luni+, + 6 luni, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana cu pai pentru fetite, +9 luni, 200 ml, SCF796/02, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana cu pai pentru baieti, +9 luni, 200 ml, SCF796/01, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana cu pai fetite, SCF798/02, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Cana cu pai pentru Baieti, 300 ml, SCF798/01, Philips Avent
80,78 RON
liki24.ro

Philips Avent
Pungi de depozitare a laptelui matern PHILIPS Avent x25 180ml
79,90 RON
liki24.ro
![AVENT Natural Response Sticlă din plastic pentru 1+ luni, alb 260ml [SCY903/01]](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/729868-134218825917232085.jpg)
Philips Avent
AVENT Natural Response Sticlă din plastic pentru 1+ luni, alb 260ml [SCY903/01]
82,88 RON
liki24.ro
