
Epsilon Health · Vitamine și Suplimente
Epsilon Health Silactis Fast Supliment Alimentar Special 20 file
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Epsilon Health Silactis Fast Supliment Alimentar Special 20 file
Supliment alimentar sub formă de tablete cu simeticonă și cărbune activ pentru ameliorarea disconfortului digestiv cu acțiune imediată. Beneficii Compoziție de agent antispumant și cărbune activ care acționează sinergic . Abordează simptomatic balonarea, flatulența și disconfortul dispeptic cauzate de prezența aerului. În tablete cu eliberare controlată în două straturi, cu acțiune imediată. Dispozitiv medical CE0426 clasa IIa. Instrucțiuni de utilizare 2 tablete după fiecare masă principală cu un pahar de apă de 2 ori pe zi. Se recomandă administrarea cu 2 ore înainte sau 1 oră după altă preparare. Ingrediente 1 tabletă oferă : Simeticonă 50 mg Carbon activ 300 mg
Detalii
- Brand
- Epsilon Health
- Categorie
- Vitamine și Suplimente
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Epsilon Health
Epsilon Health Prolife Lactobacilli Probiotice 56ml
62,23 RON
liki24.ro

Epsilon Health
Effecol Fiber Epsilon Health, 14 plicuri x 30 ml, S.I.I.T.
63,86 RON
liki24.ro

Epsilon Health
Diolin liquid, 6 plicuri x 15 g, Epsilon Health
47,43 RON
liki24.ro

Epsilon Health
Epsilon Health Prolife Chewable Probiotice 24 tablete masticabile
67,25 RON
liki24.ro

Epsilon Health
Algoral Infant, 210 ml, Epsilon Health
70,12 RON
liki24.ro

Epsilon Health
Epsilon Health Prolife Infant Drops Probiotice pentru Bebeluși 8ml Neutru
71,10 RON
liki24.ro

Epsilon Health
Effecol 3350 Epsilon Health, 12 plicuri x 13,3 g, S.I.I.T.
41,36 RON
liki24.ro

Epsilon Health
Effecol 3350 Junior, 12 plicuri x 6,5 g, Epsilon Health
40,60 RON
liki24.ro
